Dazzle Me

Dazzle Me to nowa propozycja od NetEnt, znanego szwedzkiego producenta slotów typu one-armed bandit i oprogramowania dla kasyn. Tak jak pozostałe automaty ze stajni NetEnt Dazzle Me oferuje sporo interesujących funkcji, w tym m.in.: mnożniki wygranych, bonusy i aż 1000 automatycznych spinów.

W Dazzle Me gracz ma do dyspozycji 5 trzy, cztero i pięciorzędowych bębnów i całkiem dużo, bo aż siedemdziesiąt sześć linii wygrywających. Oznaczeniami są raczej tradycyjne motywy, na przykład różnokolorowe kamienie i diamenty, cyfrę 7, jak również wild zastępujący każdy inny symbol oraz scatter generujące od 8 do 16 dodatkowych rund. Minimalna wartość pojedynczego zakładu w Dazzle Me to od 20 centów do 400 funtów.

Dazzle Me to bez wątpienia jeden z najbardziej nietypowych i innowacyjnych slotów one-armed bandit. Jego niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że jest dostępny w wersji na smartfony i tablety, ponieważ zdaniem prezesa Net Entertainment to właśnie tablety i smartfony są przyszłością gier typu one-armed bandit.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *