Donald Trump i zakaz hazardu w sieci

Po wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, które wygrał Donald Trump, jego wyborcy zastanawiają się jak będzie wyglądać sytuacja kasyn online funkcjonujących w tym kraju. Nie od dziś wiadomo, że Donald Trump jest pasjonatem hazardu, sam prowadził kiedyś kilka stacjonarnych kasyn, m.in. znane Trump Plaza czy Trump Marina, które niestety zbankrutowały. Czy to jednak oznacza, że Amerykanie nie muszą się obawiać zdelegalizowania hazardu w sieci?

Kasyna internetowe i tradycyjne nigdy się nie lubiły, stanowiły dla siebie zbyt dużą konkurencję – z pewnością rozwój hazardu internetowego przyczynił się do bankructwa niejednego kasyna naziemnego. I chociaż Trump sam zamierzał kilka lat temu otworzyć kasyno w sieci, podczas kampanii prezydenckiej to właśnie z jego obozu podnosiły się głosy nawołujące do zdelegalizowania e-hazardu na terenie wszystkich stanów.

W chwili obecnej grę online na pieniądze dopuszcza się tylko w Daleware, New Jersey i Nevadzie. Fani internetowej ruletki mają nadzieję, że Trump przeciwstawi się próbom delegalizacji e-hazardu, do tego przekonuje go także uchwała wydana przez New Jersey Legislature. Co w tej sytuacji zdecyduje nowy prezydent? Jaka będzie przyszłość e-hazardu w Ameryce? Okaże się niedługo…

Całe szczęście większość kasyn online świadczy usługi spoza terenów, na których wprowadzono zakaz hazardu online. Dlatego, jeśli jesteś miłośnikiem bakarata, ruletki lub jakiejkolwiek innej gry hazardowej, w której chciałbyś wziąć udział online, to owszem, masz taką możliwość. Zachęcamy, zagraj tutaj!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *